MABO - auto. hasící přístroj 580 ML

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 
Mabo je automatický hasící přístroj specificky vyvinutý pro hašení pevných materiálů požární třídy A, B a C.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 4 299 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–30 %)
Cena 2 479 Kč bez DPH
2 999 Kč    
Značka Flamark
Kategorie Automatické hasící přístroje
Záruka 10 let
 

Pokud je důležité chránit lidi, hodnotná zařízení a předměty automatickým hasicím přístrojem, který poskytuje okamžitou reakci a má velkou hasicí schopnost spolu s ekologickými vlastnostmi, je Mabo první volbou. Splňuje všechny tyto požadavky a ještě více.

Mabo je automatický hasicí přístroj, který se aktivuje a hasí oheň, jakmile roztok (náplň) dosáhne teploty 84 ° C. Skleněná ampule se automaticky roztrhne / otevře,  a rozptýlená náplň okamžitě uhasí oheň a odstraní kouř v hasicí oblasti. Roztok zůstává na hasených površích jako povlak, který zabraňuje opětovnému vznícení. Mabo je specificky vyvinutý pro hašení pevných materiálů – požáry třídy A (dřevo, papír, textilie…), tekutin – požáry třídy B (benzín, nafta…) a hořlavých plynů – požáry třídy C. Je také vhodný pro hašení elektrických zařízení, primárně v uzavřených prostorách.

Mabo se aktivuje automaticky, pokud teplota stoupne na 84 °C a uhasí požár v jeho úvodní fázi. Tímto způsobem Mabo chrání cenný majetek a položky před významným poškozením. Spontánní aktivace produktu Mabo je prakticky nemožná za jakéhokoli počasí nebo v jakémkoli klimatu, i v teplotách pod -20 °C nebo nad +70 °C. 
Když je tekutina Mabo správně uzavřená, zůstává efektivní po dobu více než 15 let, bez nutnosti jakékoli údržby. Vyžaduje pouze vizuální kontrolu. Tekutina Mabo a její plyn, který vznikne při použití, jsou neškodné. Mabo je skutečně ekologický přípravek. Není toxický a nevyžaduje žádnou zvláštní manipulaci a recyklování.

Instalace a použití

Mabo je primárně určen k instalaci na místech s vysokým rizikem požáru, kde se využije jeho automatická funkce. Je jej však možné použít také jako hasicí ruční granát a hodit jej do ohně. Pokud bude nainstalován na jednom pevném místě, instalaci systému Mabo zvládnete sami. Postupujte dle podrobného návodu, který naleznete zde: uživatelská příručka

nebo na úvodní stránce v sekci - NÁVODY K POUŽITÍ.

Proč právě Mabo?

  • Snadné umístění
  • Spolehlivá automatická aktivace
  • Snadná a hospodárná údržba
  • Bezpečné použití
  • Velká hasicí síla a široký rozsah provozu
  • Žádné vedlejší škody
  • Ekologický výrobek

 Vhodné pro požární třídy:

hhhhhhhhhhhhhhhhfc-bfc-c
 
Certifikáty:
 
Certifikáty – kopie  Certifikáty  Certifikáty – kopie (2)
 
Technická data:
 
Třídy ohně: A, B, C
Chráněná oblast:
až 16 m³ uzavřeného prostoru na jednotku v závislosti
na požadavcích na požární ochranu
Provozní teplota:  -20 ° C až 70 ° C
Skladovací teplota: -20 ° C až 70 ° C
Objem: 580 ml aktivního roztoku
Materiál: sklo (ampule), cín (držák)
Záruka: 10 let

 

Uživatelská příručka Záruční certifikát Katalog Flamark

Uživ. příruč   Záruka   Bez názvu

MABO